Őrség 50
Őriszentpéter - Templomszer - Zala-völgye - Szalafő, Pityerszer - Hodosi-tó - Dolenci (Dolány) - Budinci (Bűdfalva) - Sűrű-erdő - Farkasfa - Kondorfa - Lugos-patak völgye - Ispánk - Bárkás-tó - Őriszentpéter
Rajt: 6.00-8.00 óra, nevezési díj 800 Ft/fõ, táv 52.7 km, szint 683 m, szintidő 13 óra
A túra átmegy Szlovéniába, ezért személyazonosító igazolvány mindenkinél legyen.
Őrség 30
Őriszentpéter - Templomszer - Zala-völgye - Szalafő, Pityerszer - Kondorfa - Lugos-patak völgye - Ispánk - Bárkás-tó - Őriszentpéter
Rajt: 7.00-9.00 óra, nevezési díj 700 Ft/fõ, táv 31 km, szint 366 m, szintidő 10 óra
Rajt, cél: Őriszentpéter, Általános Iskola (Kovácsszer)
Utazás ill. indulás egyeztetése szerdán az MMIK-ban!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése